Kas online kasiinos on võimalik püsivalt kasumit teenida?

Pealkirjas toodud küsimus on kindlasti üks neist, millele Iga kasiinomängija oma “mängijakarjääri” jooksul vähemalt korra mõelnud.

Kuigi kindlat edu tagavat lahendust pole tänaseks keegi veel välja töötanud, püüame Sulle allpool anda veidi infot selle kohta, mida peaksid kasiinos mängides silmas pidama ning kas tõesti on nii, et pikas perspektiivis jääb kasiino alati ja vääramatult võitjaks (https://kasiino.com/).

Olulisemad reeglid kasiinos panustamisel

Nagu ülalmainitust juba järeldada võisid, on kasiino pikas perspektiivis alati võitja. Seda arvestades tekib ilmselt paljudel küsimus, et miks paljud inimesed hoolimata sellest siiski järjepidevalt kasiinos mängivad? Vastus on iseenesest lihtne: lühiajaliselt kogeb enamik mängijaid ka väga suuri võite ja korralikku kasumit ning lootus seda korrata toobki nad ikka uuesti kasiinosse tagasi. Siin on mõned reeglid, mille kasutusele võtmist võiksid järgmine kord mängimist alustades kaaluda:

  • Isegi, kui tunned, et just täna on Sinu õnnepäev, peaksid mängimise lõpetama, kui oled kogunud piisava kasumi.
  • Vaheta aeg-ajalt mänge, mida kasiinos mängid. See vähendab igavusest tingitud valeotsuseid.
  • Ära alahinda limiitide olulisust – sea endale rahalised ja ajalised piirid ning pea neist kinni. Kui tunned, et Sul täna kohe üldse ei vea, lõpeta mängimine mitte ära ürita kaotusi iga hinna eest tasa teha.

Enamik Eesti suurimaid online kasiinosid pakub mängijatele näpunäiteid ja lihtsaid võimalusi oma mänguharjumuste kontrolli ajal hoidmiseks. Näiteks Unibet kasiinos saad testida oma hasartmängija profiili ning määrata testi tulemuse alusel endale vajadusel rahalised ja/või ajalised mänglimiidid või keelata endal online kasiinos mängimise.

Võidutõenäosus online kasiino mängudes

Kas oled kunagi mõelnud sellele, miks kasiinod püsivad kasumis samal ajal, kui paljud teistes valdkondades tegutsevad ettevõtted kogevad sageli tõuse ja langusi? Põhjus on selles, et pikas perspektiivis pääseb kasiinomängude taustaks olev „matemaatika“ mõjule. Mõtle näiteks ruletile… Kui keerutad ratast 10000 korda, esineb kõiki numbreid küllaltki sarnane arv kordi, kui keerutad ratast aga sada korda, võib numbrite esinemissagedus olla väga erinev.

 

Miks on kasiinos pikaajaliselt keerulisem kasumis olla kui lühiajaliselt?

Kuigi paljud mängijad on teadlikud kasiino matemaatilistest eelistest, hoiab neid siiski mängu juures (l)ootus, et võiduseeriad kestavad lõputult või lootus, et kaotuste seeria katkeb „järgmises mänguvoorus“.

Kui soovid vältida oma mängukassa tühjenemist, püüa piirduda lühikeste mängusessioonidega, olenemata sellest, kas võidad või kaotad.

Ühegi süsteemi kasutamine Sulle kasiino ees eelist ei anna, aga sellegipoolest on alati parem panustada süsteemselt, mitte lihtsalt oma raha juhuslike panustena „tuulde loopida“.

Sellest, kuidas ja millises kasiinos on mõistlik ja kasulik mängida, võid pikemalt ja põhjalikumalt lugeda ka Eesti suurimalt kasiinode teemaliselt saidilt kasiino.com.