Live Blackjacki etikett

Blackjack on hea mäng raha teenimiseks, kuna sellel on väga väike maja eelis ning selle reeglid ja võidustrateegiad on väga kindlalt ajaga paika loksunud ning kergesti äraõpitavad. Lisaks pakub see mäng väga head meelelahutust ning live kasiinos mängimise vastu miski muu naljalt ei saa.

Live kasiino all pean siinkohal silmas füüsilist ruumi mängulaudadega, kuhu tuleb ise kohale minna. Kuigi tänapäeval on olemas ka live online kasiinod, mis tavapärasele live kasiinole sarnast elamust proovivad pakkuda, ei saa minu arvates siiski ühe korraliku ehtsa kasiinokogemuse vastu. Rahvast täis Blackjacki lauas mängimine on lihtsalt erilisem kogemus – seda ei saagi sõnadesse panna ja tuleb ise ära proovida!

Kuid kuidas käituda Blackjacki lauas?

Kui plaanid esmakordsele kasiinot külastada, kuid pole päris kindel, mis järjekorras ja kuidas kõik täpselt toimuma hakkab, siis alljärgnevad nõuanded tasub kindlasti meelde jätta! Nii on hea kindel tunne kasiinos Blackjacki lauda istuda ja see annab sulle ja su mängukaaslastele palju meeldivama mängukogemuse!

Lauaga liitumine

Enne kui lauaga liitud, ole kindel, et selles on sulle olemas vaba koht. Mõned mängijad mängivad mitut kätt korraga, seega võib lauas olla küll vabu toole, kuid mitte ühtegi vaba panustamisringi.

Kui leiad vaba koha, istu ja oota, kuni käesolev käsi on lõpuni mängitud. Alles seejärel tee sissemakse. Kui sa ühined mänguga, mille reeglites ei lubata keset kaardipakki siseneda, pead ootama järgmise kaartide segamiseni.

Žetoonide ostmine

Et žetoone osta, tuleb sul asetada raha laua keskele ja öelda diilerile, mida sa soovid. Seejärel annab diiler sulle soovitud arvu žetoone. Tavaliselt on diilerid täpsed, kuid igaks juhuks tasub alati saadud žetoonid üle lugeda, et hiljem segadust ei saaks tekkida.

Panuse tegemine

Panuse tegemiseks on sul vaja asetada panustatavad žetoonid panustamisringi keskele. Kui paned mängu terve torni žetoone, siis veendu et žetoonid paikneksid korrektselt virnas. Ära korralda lauas segadust! Kui žetoonide tornis on erineva väärtusega žetoonid, siis peaksid need paiknema väärtuslikuim allpool ja odavaim pealpool. Kui diiler kaardid välja on käinud, ei tohi enam žetoone katsuda.

Kaartide katsumine

Enamus Blackjack mängudes jagatakse kaardid näoga ülespoole. See tähendab, et kaardid juba jagatakse nii, et nende väärtused on nähtavad ja sellisel juhul ei tohi sa oma kaarte mitte mingil tingimusel katsuda! Kui sa aga mängid Blackjacki versiooni, kus kaardid jagatakse pildiga allapoole, võid sa kaarte katsuda, kuid tohid selleks kasutada ainult ühte kätt ja kaardid peavad alati jääma laua peale nähtavale kohale.

Neid nõuandeid järgides peaksid saama mängu alguses kenasti ree peale ja üldiselt on diilerid algajate suhtes üpriski sõbralikud. Peamine on püüda tehtavaid vigu mitte korrata ning õige käitumine meede jätta, kui diiler sind parandab. Igal juhul soovitan kasvõi kordki Blackjack live kasiinos ära proovida, see on tõeliselt kihvt elamus! Online versioone saab niikuinii ükskõik millal ja ükskõik kust hiljem ka mängida.